DZIEŃ PIŻAMOWY

27 lutego 2013r. w naszym przedszkolu został zorganizowany DZIEŃ PIŻAMOWY. Cała społeczność przedszkolna była ubrana w piżamki, szlafroczki, niektórzy mieli swoje ulubione przytulanki i poduszki.

Zabawa rozpoczęła się od wspólnej porannej gimnastyki. Następnie panie przygotowały "Piżamowy pokaz mody", podczas którego dzieci z dumą i humorem prezentowały swoje piżamy jak na prawdziwym wybiegu. Ponadto przedszkolaki rozwiązywały zagadki i rebusy. Wsłuchiwały się w najbardziej znane kołysanki, naśladowały sposób spania najbliższych osób. Bawiły się w zabawę "Stary niedźwiedź mocno śpi" a po niej udały się na salę gimnastyczną, w której na rozłożonych kocach i z pluszakami oglądały ulubione bajki.

wpis edytowano 2013-03-08, 14:27