DZIEŃ MAMY

23 maja (czwartek) przedszkolaki od momentu przyjścia do przedszkola przygotowywały się do uroczystości z okazji Dnia Mamy. Dzieci z poszczególnych grup przygotowały dla swoich kochanych Mam piękne występy. Podczas uroczystości recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki, prezentowały umiejętności taneczne będace wyrazem miłości i wdzięczności. Wzruszający występ został zwieńczony głośnym "Sto lat". Następnie dzieci podarowały własnoręcznie zrobione prezenty m.in. laurki, serduszka oraz kwiaty. Każdy w ten sposób chciał sprawić, aby mamusie chociaż na chwilę zapomniały o kłopotach dnia codziennego. Po przedstawieniu, dzieci wraz ze swoimi mamusiami zasiadły do wspólnego słodkiego poczęstunku, podczas którego mamy uczestniczyły w konkursach przygotowanych przez panie wychowawczynie.

Dzieci z grupy "Krasnale" zaprezentowały swoim Mamom występ "Zoo na wesoło", specjalnie zmodyfikowanym na uroczystość z okazji Dnia Mamy.

wpis edytowano 2013-05-30, 20:19