• Dnia 21 września 2018 roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie przedszkolaków z panami Policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce. Celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Pan policjant przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniał numery alarmowe oraz zasady zachowania się

2018-09-21, 10:35 Anna Wiśniewska
  • 3 września 2018 roku z uśmiechem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Mamy w przedszkolu nowych kolegów i koleżanki, z którymi bardzo chętnie się integrujemy poprzez różne ciekawe zabawy. Wszystkim przedszkolakom życzymy powodzenia i samych sukcesów!

2018-09-21, 08:58 Sabina Kałuża
  • Jak co roku tak i w tym Policjanci odwiedzili dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 1 w Zakliczynie. Funkcjonariusze opowiedzieli dzieciom, jak należy postępować i odpowiednio zachowywać się w ruchu drogowym , aby czuć się bezpiecznie. Zwrócili uwagę dzieci na ważną rolę pasów w samochodach, wyjaśnili dlaczego należy je zapinać. Po wykładzie policjanci

2018-09-21, 08:32 Katarzyna Kubik
  • Dzień Przedszkolaka to bardzo radosny i wyczekiwany dzień dla wszystkich przedszkolaków. W naszym przedszkolu świętowaliśmy 20 września.Z tej okazji odwiedził nas pan iluzjonista, który swoimi sztuczkami wprowadził nas w magiczny nastrój. Następnie dzięki wolontariuszom pod opieką pani Małgorzaty Małys, buzie naszych przedszkolaków zamieniły

2018-09-20, 22:51 Edyta Winkowska
  • 20 września obchodzony jest "Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka". Idea organizacji tego dnia narodziła się w środowisku dyrektorów łódzkich przedszkoli. Po raz pierwszy uroczystości z okazji dnia przedszkolaka odbyły się w Łodzi 20 września 2010 r. Znalazła ona naśladowców w wielu innych miastach. W tym dniu Grupa "Koniki Polne"

2018-09-20, 22:34 Mariola Rak
  • "Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolak" Od samego rana wesoło i gwarnie w przedszkolu. Dzieci podekscytowane, bo dziś to był ich dzień. Przedszkolaki otrzymały mnóstwo życzeń i upominków: od wszystkich mam i tatusiów prze ręce przedstawicieli

2018-09-20, 22:32 Bożena Grębocka
  • Przez wspólne zabawy i zajęcia ze specjalistami dzieci miały możliwość jeszcze bardziej poznać siebie nawzajem, uzewnętrzniać swoje emocje i uwierzyć w swoje możliwości.

2018-09-20, 22:28 Bożena Grębocka
  • Za nami okres adaptacyjny. Leśne Skrzaty przyjęły w swoje szeregi młodszych kolegów, którzy są bardzo dumni ,że są już starszakami. U Krasnali początki były płaczliwe, ale łzy szybko zamieniły się w uśmiech i chęć dobrej zabawy. Życzymy naszym kochanym przedszkolakom, samych radosnych dni przez cały rok przedszkolny 2018/19.

2018-09-20, 22:26 Bożena Grębocka
  • 20 września obchodziliśmy po raz kolejny w naszym przedszkolu "Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka". Dzieci bawiły się do przebojów muzycznych, brały udział w zabawach tanecznych i konkursach sprawnościowych. Na koniec wszystkim przedszkolakom wręczono medale.

2018-09-20, 22:10 Anna Wolak
  • 20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci z grupy Leśne duszki wybrały się z tej okazji do kina na "Moja pierwsza wizyta w kinie". Poza oglądaniem bajek dzieci miały okazje zwiedzić kino, zobaczyły projektornie- zwaną inaczej sercem kina, sale kinowe oraz jak przygotowywany jest popcorn.

2018-09-20, 21:25 Dorota Rafinska
Wyświetl