Publikacje nauczycieli

• Jak co roku kruszwiccy policjanci sierżant sztabowy Mariola Witoń i mł.asp. Łukasz Zbawicki rozpoczęli zajęcia w ZSO Przedszkolu Samorządowym Nr 3 im. Ewy Lewańskiej w Kruszwicy. Przedszkole od wielu lat realizuje program pt „ Bezpieczny przedszkolak” . Z pomocą policjantów przedszkolacy od najmłodszych lat uczą się o bezpieczeństwie na drodze.

2017-10-23, 16:48 SŁAWOMIRA MAZURCZAK
  • Razem z naszą panią Asią zrobiliśmy sok owocowo - warzywny przy użyciu sokowirówki.Poznaliśmy też budowę tego urządzenia i zasady BHP.

2017-10-23, 16:15 Dominika Leszczyńska
  • MAKSIU WŁAŚNIE SKOŃCZYŁ 6 LAT. BYŁO UROCZYSTE "STO LAT", POTEM ŻYCZENIA, TORT I SZAMPAN, A NA KONIEC DZIECI NARYSOWAŁY CZEGO ŻYCZĄ MAKSYMILIANOWI. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

2017-10-23, 15:19 Mariola Woźniak
  •  Dnia 13 października w naszym przedszkolu odbyło się święto Edukacji Narodowej ale również „Pasowanie na przedszkolaka” uroczystość bardzo ważna dla nowo przyjętych dzieci do naszego przedszkola, jak również kolejny bardzo ważny etap adaptacyjny.  Z tej okazji maluchy z grupy „Muchomorków” i starszaki z grupy „Skrzatów”,

2017-10-23, 15:06 Barbara Ostrowska
  • ,,JEDZ NA ZDROWIE !!!” Pod tym hasłem wszystkie przedszkolaki obejrzały spektakl teatralny pt. ,,Jarzynki - to witaminki” w wykonaniu Krakowskiego Teatru Amuzado. W tematykę zdrowego odżywiania wprowadziły dzieci leśne zwierzątka: zając, wilk i sowa. Poznając przygody bohaterów i śpiewając z nimi piosenki uczyły się, że: - trzeba jeść dużo

2017-10-23, 15:04 Danuta Fijałkowska
  • 2017-10-23, 14:46 Kinga Jaksy
  • I znów w mury naszego przedszkola zawitali kolejni artyści ze swoim przedstawieniem. Tym razem, jak sam tytuł ,,Jesień na polanie" wskazuje, byliśmy świadkami wesołych przygód zwierzątek. Co ciekawe, aktorzy do zabawy wciągnęli także dzieci, więc śmiechu i radości było co niemiara.

2017-10-23, 14:40 Kinga Jaksy
  • W dniu 20.10.2017 r. dzieci z grup „Jemiołuszki” i „Gile” wraz z panią Jolą, Ulą, Elą, Bogusią i panią Marianną były na wycieczce autokarowej w Ogrodach Pokazowych KAPIAS w Goczałkowicach Zdroju. Zobaczyły aranżacje różnych rodzajów ogrodów, np. ogród wiejski, romantyczny, angielski, skandynawski, japoński itp.

2017-10-23, 14:24 Magdalena Nibisz
  • Podczas warsztatów dzieci poznały sposób działania magnesu: -dowiedziały się, które przedmioty są przez magnesy przyciągane, -jakie mogą mieć kształty, -poznały prawidłowość, że duży magnes przyciąga dużo przedmiotów a mały mało Miały sposobność samodzielnego eksperymentowania.

2017-10-23, 14:11 Anna Pąchalska
  • 3.10.2017 w przedszkolu zawitał teatrzyk z przedstawieniem pt. "Bajka o pasterzu Dawidzie". Dzieci nie tylko obejrzały teatrzyk z zainteresowaniem ale również miały okazję aktywnie w nim uczestniczyć.

2017-10-23, 14:01 Anna Pąchalska
Wyświetl