wybierz autora:
  • Prawdziwie radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku wszystkim dzieciom i ich rodzinom życzą: Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola nr 3, im. Jasia i Małgosi w Sławnie.
    Komunikat 2017-12-22, 22:13 | autor: Wioleta Markiewicz
  • Dzieci z grupy 6-latków wybrały się na pocztę. W czasie wycieczki przedszkolaki zapoznały się z instytucją poczty i pracą listonosza. Zwiedziły różne pomieszczenia urzędu pocztowego i zapoznały się z ich przeznaczeniem. Każde dziecko mogło przybić pieczątkę,
    Relacja 2017-12-21, 19:13 | autor: Wioleta Markiewicz
  • Dnia 15 grudnia odwiedziły nas Panie z Nadleśnictwa.Przybliżyły dzieciom informacje na temat swojej pracy, zwierząt żyjących w lesie, roślin chronionych i bezpieczeństwa podczas pobytu w lesie.
    Komunikat 2017-12-19, 16:37 | autor: Marta Fleran
  • Dnia 19 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta Wigilia, na której dzieci z grupy "Sowy" zaprezentowały Jasełka. Wystąpiły też dzieci ze Szkoły Muzycznej w Sławnie.
    Komunikat 2017-12-19, 16:18 | autor: Marta Fleran
  • Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w akcji! Przedszkole zebrało ponad 50 kg żywności!To piękny wynik. Paczki zostały przekazane wolontariuszom Caritas. Skąd trafiły do rąk potrzebującej osoby.
    Komunikat 2017-12-13, 20:08 | autor: Marta Fleran