wybierz autora:
  • Dnia 15 grudnia odwiedziły nas Panie z Nadleśnictwa.Przybliżyły dzieciom informacje na temat swojej pracy, zwierząt żyjących w lesie, roślin chronionych i bezpieczeństwa podczas pobytu w lesie.
    Komunikat 2017-12-19, 16:37 | autor: Marta Fleran
  • Dnia 19 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu uroczysta Wigilia, na której dzieci z grupy "Sowy" zaprezentowały Jasełka. Wystąpiły też dzieci ze Szkoły Muzycznej w Sławnie.
    Komunikat 2017-12-19, 16:18 | autor: Marta Fleran
  • Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w akcji! Przedszkole zebrało ponad 50 kg żywności!To piękny wynik. Paczki zostały przekazane wolontariuszom Caritas. Skąd trafiły do rąk potrzebującej osoby.
    Komunikat 2017-12-13, 20:08 | autor: Marta Fleran
  • Dzieci z grupy "Biedroneczki" piekły pierniczki.Najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o czyste rączki oraz zakładając fartuszki. Poznały też składniki i sposób wykonania ciasta oraz potrzebne przybory kuchenne. Gdy wszystko było gotowe przedszkolaki
    Komunikat 2017-12-11, 16:52 | autor: Marta Fleran
  • Wyróżnienie dla Bartka Iwanka z grupy „Biedroneczki” za udział w konkursie! Gratulacje!!!
    Komunikat 2017-12-11, 16:35 | autor: Marta Fleran