Bal Karnawałowy u Jasia i Małgosi 2015

9 stycznia 2015r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce pełne księżniczek, piratów, motylków, policjantów, tygrysków, Spider-Mana, Batmana, ... aż trudno wymienić te wszystkie postaci. Dzieci miały również możliwość pozowania do zdjęcia indywidualnego oraz grupowego, które będzie najlepszą pamiątką. Zaraz po śniadaniu uczestnicy balu świetnie się bawili ze swoimi paniami podczas zabaw prowadzonych przez P. Bożenkę. Muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm walczyka, Kaczuch czy Lambady. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach, za które otrzymały słodką nagrodę. Wspólna zabawa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy bardzo serdecznie dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Komunikat 2015-01-21, 22:15 | autor: Barbara Oleksik