Mini projekt "POCZYTAJ MI BABCIU..."

Któż z nas nie lubi, kiedy w dzieciństwie babcia lub dziadek opowiadali mu bajki… Były to tajemnicze chwile, do których jeszcze dziś, będąc trochę starsi, sięgamy pamięcią. Najwspanialsze było to, że babcia czy dziadek mieli dla nas czas… w PAŹDZIERNIKU to babcia Gabrysi Juszczykowskiej poświęciła swój czas maluchom realizując w grupie „Jeżyków” mini projekt pt.”Poczytaj mi babciu”. Który polegał będzie na cyklicznych spotkaniach dzieci z Babciami naszych wychowanków, na których to „babcie” będą czytały dzieciom bajki. Dzieci w tym miesiącu wysłuchały legendy o Smoku Wawelskim. Babcia Grażynka czytając legendę dzieciom, wprowadziła ich w tajemniczy nastrój. Łatwo nawiązała kontakt z przedszkolakami. Na koniec spotkania przedszkolacy podziękowali gościowi prezentując swoje umiejętności wokalne i recytatorskie ,zaśpiewały piosenki i recytowały wierszyki, które dotychczas nauczyły się w przedszkolu. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Spotkaniu towarzyszył uśmiech i miła atmosfera. Maluchy już dziś nie mogą doczekać się kolejnego spotkania z bajką.

wychowawca Emilia Rakowska wraz z grupą „Jeżyków”

Relacja 2014-10-30, 19:28 | autor: Barbara Oleksik