"Święto pieczonego ziemniaka" - Festyn Rodzinny

10 października w ogrodzie naszego przedszkola odbył piknik jesienny pt."Święto pieczonego ziemniaka", w którym uczestniczyli Rodzice wraz ze swoimi pociechami.
Pogoda w tym dniu była jak na zamówienie. Słoneczko rozweseliło wszystkich gości gwarantując dobrą zabawę. Panie Nauczycielki przygotowały liczne konkurencje między innymi:
  • "Wykopki",
  • "Rzut do celu",
  • "Gorący kartofelek",
  • "Bieg z ziemniakiem"
  • "Przeciąganie liny".

Przedszkolaki wykonywały wspólnie z Rodzicami kartoflane kukiełki. Wszystkie wykonane prace zostały wyeksponowane w przedszkolu - ciesząc oczy wszystkich, którzy codziennie odwiedzają nasze przedszkole. Każdy z uczestników festynu mógł wspólnie ze swoim dzieckiem, przygotować kiełbaskę na ognisku oraz posmakować pieczonych ziemniaczków.
Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc i życzliwość oraz wspaniałą wspólną zabawę.

Relacja 2014-10-17, 20:03 | autor: Barbara Oleksik