BAL W PRZEDSZKOLU

globos-02_ehhwwrh

Dziś w Przedszkolu śmiech i taniec,
z wodzirejem mamy bal...
Żal nam będzie iść do domu,
gdy zabawa skończy się.
Wszystkim opowiemy wokół-
że to był wspaniały dzień!!!

31 stycznia w Przedszkolu im. Jasia i Małgosi odbył się bal karnawałowy, na który wszystkie przedszkolaki czekały z wielką niecierpliwością. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianin, królewny, motylki, zajączki batman ze speidermenem a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin przedszkole. Z wymalowanymi i uśmiechniętymi buziami bawiły się w rytm najpopularniejszych dziecięcych przebojów. Wspólnie z klaunem Klaksonem oraz swoimi paniami, tańczyły twista, makarenę, brały udział w konkursach. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. W trakcie trwania balu pojawił się również Święty Mikołaj, który obdarował dzieci słodkimi prezentami. Mimo zmęczenia na twarzach - wspólne tańce dostarczyły dzieciom wiele niezapomnianych przeżyć.

baljpg_ehhwwha

Relacja 2014-02-06, 14:45 | autor: Barbara Oleksik