MIKOŁAJKOWA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

W czwartek 5 grudnia, dzieci z naszego przedszkola (5- latki oraz 6 - latki) po raz kolejny wzięły udział w Mikołajkowej Olimpiadzie, której organizatorem był Burmistrz Miasta Sławno, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Podstawowa Nr 3. Do rywalizacji stanęły dzieci sławieńskich przedszkoli: Nr 1 im. Kubusia Puchatka,Nr 2 im. Jana Brzechwy, Nr 3 im. Jasia i Małgosi i Nr 4 im. Krasnala Hałabały. Celem imprezy było propagowanie gier i zabaw dla dzieci najmłodszych.

Dzieci rywalizowały pomiędzy sobą w siedmiu konkurencjach: sztafecie, biegu z woreczkami, rzutem do celu, zbieraniu piłek na czas, zwinnościowym torze z przeszkodami, toczeniu piłki fitness oraz wyścigu na platformach.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Św. Mikołaja.

galeria zdjęć na portalu NaszeMiasto http://slawno.naszemiasto.pl/artykul/slawno-olimpiada-przedszkolakow-zdjecia,2098760,artgal,t,id,tm.html

Relacja 2013-12-07, 13:59 | autor: Barbara Oleksik