V Bal Charytatywny na rzecz przedszkola

W piątek -25 stycznia miał miejsce V Bal Charytatywny organizowany w tym roku przez Radę Rodziców naszego przedszkola. Impreza miała miejsce w Restauracji Stare Kino.

Dzięki hojności sponsorów oraz wspaniałym gościom udało się zebrać sporą kwotę, która zostanie przeznaczona na sprzęt interaktywny. Jak co roku na balu obecny był burmistrz Krzysztof Frankenstein z małżonką oraz przewodnicząca RM - Marzena Łużyńska.
Atrakcją balu był występ pary tanecznej zespołu Finezja oraz Olgi Mazur, która zaprezentowała swoje umiejętności wokalne.

Dyrektor przedszkola - Iwona Bińczyk wraz z Radą Rodziców oraz pracownikami składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom oraz przybyłym gościom za zorganizowanie balu oraz wspaniałą atmosferę.
Komunikat 2019-01-28, 20:44 | autor: Wioleta Markiewicz