Zimowa Olimpiada Przedszkolaków

We wtorek 4 grudnia 2018r. w hali widowiskowo-sportowej OSiR przy SP Nr 3 odbyła się Zimowa Olimpiada Sportowa.
W zawodach uczestniczyły wszystkie sławieńskie przedszkola. Nasze przedszkole reprezentowała najstarsza grupa „Sowy”. Wspaniały doping dla naszych sportowców zapewnili koleżanki i koledzy z grupy „Jeżyki”.
Reprezentacje przedszkoli startowały w konkurencjach:
- „List do św. Mikołaja” - sztafeta wahadłowa z przekazywaniem tekturowej pałeczki.
- Zbieranie kolorowego śniegu – zbieranie piłeczek plastikowych do kosza.
- „Prezenty św. Mikołaja” - wyścigi z przenoszeniem prezentów do kół ringo (worki Mikołaja).
- Rzucanie woreczkami do sań św. Mikołaja – rzuty do koca
- Trening „Pomocników św. Mikołaja” - zwinnościowy tor przeszkód.
- Toczenie kul śnieżnych – przenoszenie piłki fitness tam i z powrotem
Wszystkie przedszkola zostały zwycięzcami, ponieważ ważny był udział a nie zajęte miejsce.
Na zakończenie spotkania Burmistrz Krzysztof Frankenstein z pomocą św. Mikołaja wręczyli wszystkim przedszkolom pamiątkowe dyplomy i słodkie prezenty.
Relacja 2018-12-04, 18:05 | autor: Wioleta Markiewicz