EKOLOGICZNY ŚWIAT

16.03.2017r. nasze przedszkole odwiedził pan Szymon ze swoim Gwiezdnym Teatrem. Tym razem Pan Szymon przyjechał do nas z opowieścią ekologiczną. W bardzo przystępny i obrazowy sposób zaprezentował dzieciom jak bardzo szkodzimy Ziemi i jak możemy o nią zadbać. Sala gimnastyczna została odpowiednio wyciemniona i zmieniła się w prawdziwe magiczne miejsce. Dzięki zastosowanym podczas spektaklu efektom świetlnym i dźwiękowym każdy mógł się przenieść w magiczny świat. Ponieważ spektakl był przemyślany i dostosowany do możliwości percepcyjnych dzieci, wszyscy bawili się doskonale. Jak zawsze nie zabrakło ciekawych zadań dla naszych przedszkolaków oraz wesołych zabaw. Ciekawe, dokąd zabierze nas Pan Szymon, kiedy kolejny raz zawita do naszego przedszkola:-)

Relacja 2017-03-16, 21:02 | autor: Wioleta Markiewicz