wybierz autora:
  • Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie.! Wraz z nowym rokiem przedszkolnym część naszych przedszkolaków awansowała do starszych grup, aby tam po wakacjach przywitać się ze swoimi długo niewidzianymi kolegami, koleżankami.
    Komunikat 2018-09-08, 19:19 | autor: Wioleta Markiewicz
  • W II etapie konkursu „Mistrzowie zbiórki makulatury roku szkolnego 2017/2018” organizowanym przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sławnie nasze przedszkole zajęło II miejsce.Nagrody wręczył Pan Burmistrz Krzysztof Frankenstein.
    Komunikat 2018-06-21, 21:52 | autor: Marta Fleran
  • Hej przedszkole ukochane co bez Ciebie zrobię ja. Może jednak tu zostanę może rok lub dwa… Refrenem tej piosenki 6-latki pożegnały się z naszym przedszkolem. Uroczyste pożegnanie 6-latków odbyło się w naszej placówce 20 czerwca. Na początku pani Dyrektor
    Komunikat 2018-06-21, 20:07 | autor: Wioleta Markiewicz
  • Nasze przedszkole zajęło III miejsce w konkursie "Logo Twojego Przedszkola" organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko"w Sławnie.
    Komunikat 2018-06-20, 16:42 | autor: Marta Fleran
  • A oto laureaci konkursu organizowanego w naszym przedszkolu na najlepsze zdjęcie.Gratulujemy zwycięzcom!
    Komunikat 2018-06-20, 16:36 | autor: Marta Fleran